voorstelling Bestuur, Fok- en Adviescommissie

Bestuur

Jos

Jos de Cuyper

Voorzitter

Adres : Kortenbosstraat 196  3800 Sint-Truiden
Tel : 011 58 18 81   GSM : 0475 / 254 024

email : jos@bddc-cbda.be
 

Vragen over:
het clubblad, de fokkerij, puppybemiddeling, tentoonstellingen, clubactiviteiten, aansluiting bij de club, website

Firmin Strauven

Firmin Strauven

Vicevoorzitter

Adres: Zonhoevestraat 12  3740 Beverst-Bilzen
Tel : 089 / 416 285    GSM : 0497 / 3466 664

email : firmin@bddc-cbda.be

 

Vragen over:
het clubblad, de tentoonstellingen, de clubactiviteiten, de fokkerij

tineke

Tineke Van Weynsberghe

Secretaris

Adres : Elsum 153  2440 Geel
GSM : 0497 / 555 207

email : tineke@bddc-cbda.be
 

Vragen over:
de fokkerij, tentoonstellingen, clubactiviteiten, aansluiting bij de club

Mady

Mady Willems

Adjunct-secretaris

Adres: Groenstraat 28  2290 Vorselaar   GSM: 0474 / 602 903

email: mady@bddc-cbda.be

 

Vragen over:
Social media beheer, Editoriaal team NL, Verantwoordelijke clubblad, website

Benny Thijs

Benny Thijs

Schatbewaarder

Adres: Kleestraat 10 3840 Borgloon
GSM: 0476 / 459 931

email: benny@bddc-cbda.be

 


IBAN BE42 402504425154


BIC KREDBEBB

Simone De Groof

Simone De Groof

Adjunct-schatbewaarder

Adres : Zuid-Australiëlaan 23 2500 Lier
Tel : 03 / 480 37 47

Vragen over :
aansluiting bij de club

IBAN BE11 7350 3419 8548

BIC KREDBEBB

Wendy Van Rompaey

Wendy Van Rompaey

Fok- en adviescommissie

Adres : Kapelsestraat 174  2950 Kapellen
GSM : 0474/63.58.35

email : wendy@bddc-cbda.be

alle vragen over fok- en adviescommissie.

sarah

Sarah Burniaux

Editoriaal team FR

Adres : 36, rue de Sotriamont bt10 - 1400 Nivelles
GSM : 0486 / 614 201

email : sarah@bddc-cbda.be

Fok- en Adviescommissie

sara

Sara Haems

lid - membre

/

natasja

Natasja Geerts

lid - membre

/

Nadine

Nadine Claes

lid - membre

/

anita

Anita Toussaint

lid - membre

/

Jos

Jos de Cuyper

Voorzitter

Adres : Kortenbosstraat 196  3800 Sint-Truiden
Tel : 011 58 18 81   GSM : 0475 / 254 024

email : jos@bddc-cbda.be
 

Vragen over:
het clubblad, de fokkerij, puppybemiddeling, tentoonstellingen, clubactiviteiten, aansluiting bij de club, website

Firmin Strauven

Firmin Strauven

Vicevoorzitter

Adres: Zonhoevestraat 12  3740 Beverst-Bilzen
Tel : 089 / 416 285    GSM : 0497 / 3466 664

email : firmin@bddc-cbda.be

 

Vragen over:
het clubblad, de tentoonstellingen, de clubactiviteiten, de fokkerij

Wendy Van Rompaey

Wendy Van Rompaey

Fok- en adviescommissie

Adres : Kapelsestraat 174  2950 Kapellen
GSM : 0474/63.58.35

email : wendy@bddc-cbda.be

alle vragen over fok- en adviescommissie.

Sponsors